Кристина има ограничени модели за кои има листа на чекање за купување

Ќерката на Жељко Митровиќ , Кристина Митровиќ , е препознатлива по тоа што не штеди, па често ги почестува своите сопатници со фотографии кои покажуваат колку ужива во неверојатна удобност.

Имено, наследничката на империјата објавила фотографија на социјалната мрежа Инстаграм додека се одржува во Германија, а покрај слатките, на сите им била забележана и чантата „Шанел“ во розова боја, која ја спои со мокасини од истиот бренд.

Овој моден додаток чини вртоглави 6.000 евра, а уште поинтересен е фактот што не е ни најскапата работа во нејзината колекција вредна десетици илјади евра.

Advertisement

Да потсетиме, Кристина има ограничени модели за кои има листа на чекање за купување, а нивните цени се движат од 5.000 до дури 10.000 евра.

Advertisement