дома автори мислења од admin

admin

4189 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Последни објави

Во еден ДЕТАЛ на крстот на Матеј Периш сите гледаа: Зошто донесоа ваква одлука?...

0
Голем број граѓани вчера дојдоа да му дадат поддршка на неговиот татко Ненад Периш и да се простат од млад човек кој не го...

Едноставен тест со прстите – за помалку од една минута дознајте дали ви се...

0
Предијабетис значи дека количината на шеќер во крвта е поголема отколку што треба да  иде, но уште не е доволно висока за да се...

Вчера се опивте, а денес главата ви „прска“? Билкар Момчило ОТКРИВА лек за мамурлак,...

0
Билкарот Момчило најде рецепт за мамурлак Еден од најдобрите народни лекови за мамурлак е расолница од кисела зелка. Освен што ги надополнува електролитите со пиење,...

ВЕРА МАТОВИЌ ЗА БОРБАТА ПРОТИВ БОЛЕСТА: Докторот ми кажа дека можеби никогаш повеќе нема...

0
Вера Матовиќ откри дека има сериозен здравствен проблем, кој можеше да ја чини кариера - Сите мислат дека на пејачите им е лесно и сите...

ВО НЕДЕЛА ГО СЛАВИМЕ СВЕТИ НИКОЛА: На овој ден не правете ги овие две...

0
Свети Никола е голем македонски празник, а како слава го има речиси секое второ православно семејство. Трпезата е посна, а Свети Никола меѓу другото,...