дома автори мислења од admin

admin

6230 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Последни објави

СВЕТСКИ ПРИЗНАТ НЕВРОХИРУРГ ПРЕДУПРЕДУВА: АКО НЕ ГИ ЗНАЕТЕ ОВИЕ 10 РАБОТИ, ЗА ВАС НЕМА...

0
Советите на овој човек се непроценливи - тој дефинитивно знае што зборува Правилата за среќен и здрав живот секако се урамнотежена исхрана и физичка активност,...

„НЕМА ништо од кукање“: Баба Боса наполни сто години, открива што е клучот за...

0
БОСА Салатиќ од селото Боjци, близу Билеша, во близина на легендарниот Вужји дол, наполни 100 години! Од витално значење, разумно, здраво, правилно, весело и студено....

„Неспособна си како татко ти“: Еве како можеш да и го уништиш животот на...

0
Постојат погрешни модели на однесување на мајките кои траат со години и се пренесуваат од колено на колено, а Михаил Лабковски ги наведува најтипичните...

Важен рецепт за сите пушачи – помогнете им на вашите бели дробови!

0
Важен рецепт за сите пушачи – помогнете им на вашите бели дробови!Пушачите, но и непушачите треба да го пијат овој пијалок за да ги...

ТАА НА ЛЕБОТ ДОДАДЕ ТАЈНА СОСТОЈКА И СТАНА МЕК КАКО ДУША: Цака која многумина...

0
Додадете уште малку брашно, само да не ви се лепи за раце. Неодамна, сè повеќе луѓе се одлучуваат да направат домашен леб дома.Причините за тоа...