дома автори мислења од admin

admin

5980 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Последни објави

ВИДЕО Дали некогаш сте виделе вакво нешто? Луѓето зјапаат во моите гради каде и...

0
Многу жени жалат што немаат бујни гради, но понекогаш овој атрибут кај понежниот пол може да предизвика поголем проблем отколку малите гради. Во тоа...

Овој пар е во брак 62 години, а поради бројот на потомци завршија на...

0
Овој брачен пар се гордее со 62 години поминати заедно. Имаат вкупно 12 деца, 53 внуци и 48 правнуци и едно правнуче. Ако мислите дека...

Полицаецот клекна пред бездомникот: Еден минувач снимил што се случило

0
Eдeн пoлицaeц ĸлeĸнa пpeд eдeн бeздoмниĸ ĸoj нeмaшe чeвли, a eдeн минyвaч гo cними зaчyдyвaчĸиoт чин штo cлeдeшe пoтoa. Mнoгyминa oд нac, зa cpeќa, ниĸoгaш...

Одличен лек за дишните патишта: Направете сами мед од глуварче

0
Одличен лек за дишните патишта: Направете сами мед од глуварче Глуварчето долго време неправедно е набројуван во коровот и како таков без некоја голема улога...

Четири килограми за еден месец: Секое утро во јогуртот додадете една лажица од овој...

0
Четири килограми за еден месец: Секое утро во јогуртот додадете една лажица од овој зачин Денес кога се среќаваме со многу диети на интернет, ретко...