дома автори мислења од admin

admin

3041 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Последни објави

Седум совети од Баба Ванѓа кои можат да ви донесат ПАРИ и среќа: Еве...

0
Мудри совети на позната пророчица. Освен по бројните пророштва, познатата Баба Ванѓа била позната и по своите мудри совети. Таа веруваше дека одредени работи можат да...

Мајката со часови го барала синот (5), а потоа видела ХОРОР во врелиот автомобил:...

0
Лекарите можеле само да констатираат смрт на момчето. Петгодишно момче од САД починало во понеделник попладне во жежок автомобил, откако мајка му го оставила три...

Кога дознала дека МОМЧETO ја изневерува, му го испразнила ГАРДEРОБЕРОТ, но работите не му...

0
Вака му се одмаздуваш на типот што ја изневерил. Со звуците на Божиќ, таа лесно ги фрлаше неговите партали и чизми низ дворот. Откако дознала дека...

ПРОДОЛЖЕТЕ ГО РОКОТ НА ЈАГОДИТЕ: Чувајте ги на овој начин и ќе останат свежи...

0
Уживајте во нивниот вкус подолго од вообичаено Јагодите се една од главните причини зошто со нетрпение го очекуваме топлото време. Поради нивниот освежителен и сладок мирис...

ПЕТТИ ТРН: Еве како да се ослободите од болките во петицата

0
Не така одамна, свекрва ми се соочи со прилично чест проблем - неподнослива болка во петицата или популарно познато дека имала „трн на петата"....