дома автори мислења од admin

admin

6259 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Последни објави

ВИ ТЕКНУВА НА ЕСМЕРАЛДА? Како денес изгледа актерката од, некогашната, хит серија!

0
Есмералда денес има 52 години и изгледа прекрасно, но различно ... Сите сакаа да ги гледаат, се поистоветуваа со ликовите, а поради некои дури и...

Возачот на автобусот ја затворил вратата пред момчето со аутизам: Тогаш се појавил „ангел“...

0
Возачот на автобусот ја затворил вратата пред носот на момче со аутизам. Но, сето тоа го видел „ангел“ кој решил да му помогне. Кели МекЕват...

ЖЕНИ ВО МАШКИ РАБОТИ: Марија е страстен камионџија, а кога ќе се качи на...

0
Марија Ѓурковиќ (25) професионално вози камион и е една од најмладите претставнички на женскиот пол во овој бизнис. Границите меѓу половите сè повеќе се...

3 лажици го одзатнува носот и го враќаат сетилото за мирис преку ноќ

0
3 лажици го одзатнува носот и го враќаат сетилото за мирис преку ноќ Назалната конгестија е многу голем проблем бидејќи го оневозможува дишењето, го попречува...

Воведувањето на евтината тарифа е по редослед: ЕВЕ КОИ Корисниците први ќе добијат евтината...

0
Бислимовски потенцираше дека екипите на ЕВН не можат одеднаш да ги сетираат сите броила и додаде дека ниту еден граѓанин нема да биде оштетен,...