дома автори мислења од admin

admin

3041 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Последни објави

Направете замка или засадете ги овие растенија: 6 ефективни начини да ги избркате досадните...

0
Можете да ги избркате мувите на различни начини Ништо не ја расипува летната идила и уживањето во привлечноста на разладениот дом или топла засенчена градина...

(ВИДЕО) Млад дечко со посебни потреби беше примен на факултет: Неговата реакција семејство никогаш...

0
Πpoбивaњeтo нa фaĸyлтeт e гoлeм мoмeнт зa ceĸoj cтyдeнт, нo зa 20-гoдишниoт Kypт Kинли, тoa бeшe мoмeнт штo нeгoвoтo ceмejcтвo ниĸoгaш нeмa дa гo...

СТАРО ИЛИНДЕНСКО СЕЛСКО МЕСО

0
Потребни состојки: 600 гр. свинско каре, 1 пилешки стек, 400 гр. мелено месо, 200 гр. печурки, 1 домат, 1 пиперка, 1 главица кромид, малку...

Д-р Боровиќ открива што треба да јадеме во лето, а што да избегнуваме

0
Одредени овошја имаат бројни здравствени придобивки, а еве кои треба да ги јадете особено за време на жештините. Д-р Петар Боровиќ истакнува дека не треба...

Маја Милошевска-Боровинката е сино злато кое нуди одлична заработка

0
Милошевска е млада успешна рурална жена која живее и произведува во струшкото село Драслајца. Во атарот на струшкото село Драслајца се наоѓа една интересна...