Се појави необичен оглас за дадилка: Дневно 1.000 дeнари, храна за...

0
Луѓето сметаат дека барањата на оваа мајка се сосема несоодветни... Голем број родители во одреден момент мора да се соочат со потрагата по доверлива личност,...

Кокошка ја начекала мачката на јајцата, тоа што следело го нема...

0
Оваа мачка решила да ја преземе улогата на кокошката која упорно седи на јајцата, а дури и кокошката била видно вознемирена кога се вратила! Мачките...

Александра тврди дека Бог и дал ХЕРПЕС: Таа била скршена, а...

0
Таа вели дека се помирила со нејзината здравствена состојба, која ја гледа како благослов Една американска жена тврди дека Бог и дал преносливи болести како...

КОГА ГО МОЛАШ БОГ ЗА НЕШТО: Еве што се случува!

0
Сè што е важно е ова Кога барате нешто од Бога, запомнете дека го барате патот до она што го сакате, а не самиот резултат. Ќе...

Тој најдобро објасни како да се сака жена

0
Уметноста поврзува и раздвојува. Уметноста е идеален начин да покажете колку се грижите. Преку него успевате да објасните многу повеќе отколку со обични зборови....

Мајката го доела бебето на работа, шефицата ја фотографирала додека одмарала

0
Мајките знаат дека грижата за бебињата е многу прекрасен процес, но не е секогаш така лесно. Дури и на најнеуморните мајки кои секогаш се...

БОГ ДА ЧУВА И ДА БРАНИ, ШОК ИСПОВЕД ОД ГРЦИЈА: Еве...

0
Како и секоја година, имаме можност да слушнеме различни приказни за дискутабилното однесување на туристите. И тоа од самото патување до морето, па се...

ГРЧКАТА ВЛАДА ГИ ПРЕДУПРЕДУВА ТУРИСТИТЕ: Ако не сакате да ве измамат...

0
За да не дојде во ситуација да биде изневерени во маркет, угостителски објект или при изнајмување автомобил, грчките власти го свртеа вниманието на туристите...

ВИДЕО ОД СРПСКА СВАДБА ГО ШОКИРА НАРОДОТ: Еве што прават невестата...

0
Снимка од свадба во Нови Сад, објавена на Тикток, некои насмеа, а други шокираше. Имено, додека на свадбената веселба се забавува, игра и пее, камерата...

Приказна: ЧУСТВОТО Кога и кажав на мојата СОПРУГА ДЕКА САКАМ РАЗВОД

0
Кога дојдов дома, вечерата веќе беше на масата. И кажав на жена ми дека имам важна вест за неа. Таа седна да ме слуша, како...

Последни објави

МАЖОТ КОЈ ИЗНЕВЕРУВА СЕКОГАШ ГИ КАЖУВА ОВИЕ 6 РЕЧЕНИЦИ: Вака ќе препознаете прељубник, ОВА...

0
Ако сте биле измамени во минатото, веројатно сте слушнале некои (или сите) фрази подолу. 1.„Тоа не значеше ништо“. Ако не му значеше ништо да...

ЖЕНИ, ДЕНЕСКА ЗАДОЛЖИТЕЛНО НАПРАВЕТЕ ГО ОВА! Православната црква слави ГОЛЕМ ПРАЗНИК, мора да ги...

0
На денешен ден се празнуваат апостолите Петар, Андреј, Јаков Заведеев, Јован, Филип, Вартоломеј, Тома, Матеј, Јаков Алфеј, Тадеј, Симон Зилот, Матија и Павле. И покрај...

ОВАА ДИЕТА Е ДИЗАЈНИРАНА ОД НАУЧНИК! ЗАБОРАВИ НА МАСНОТИТЕ, ПЕТ ДЕНА ОД ВАКВАТА ДИЕТА...

0
Познато е дека јаглехидратите имаат најголемо влијание на вишокот килограми, бидејќи нивното прекумерно количество се складира во телото во форма на маснотии. Токму поради...

Ги смируваат отечените непца, крварењето и го елиминира непријатниот здив! Чаевите од овие БИЛКИ...

0
Можете да ги пиете и да ги користите за плакнење. Ако често имате проблем со оток, крварење и воспаление на непцата, можете успешно да го...

Расплаканата деверуша ги шокираше гостите на свадбата со ИНТИМНИ детали: Кога ги спомна ВРСКИТЕ...

0
Девојката вели дека плачела во текот на целата свадба, а тоа е затоа што нејзиното пријателство со невестата не е толку силно како порано. Ако...