Нема мислења за прикажување

Последни објави

КАКО ДА ЗНАЕТЕ ДАЛИ НЕКОЈ Е ДОБАР ИЛИ ЛОШ: Прво обрнете внимание на ова!

0
Порака од мудрец може да ви помогне Еден ден наставникот го прашале како да препознае добар човек. Тој одговори: „Не можете да го препознаете по тоа...

Нуркач Раденко ДАВА 11 совети КАКО ДА ПОСТАПИТЕ ДОКОЛЛКУ СЕ НАЈДЕТЕ ВО БЛИЗИНА НА...

0
Поради нападот на ајкулата, локалните власти на провинцијата Црвено Море го забранија пристапот до брегот на три дена, односно сите поморски активности, вклучувајќи нуркање,...

Утре е ПЕТРОВДЕН: Во пресрет на големиот празник се врши еден од најстарите обичаи

0
МПЦ и верниците утре го слават Петровден, а во пресрет на големиот празник има интересен обичај со цвеќиња кој се памети и денес Еден од...

ГИ ЧИСТИ ЦРЕВАТА И ГО ЗАЈАКНУВА ИМУНИТЕТОТ: ПЕТ МОЌНИ ПРИДОБИВКИ ОД КИСЕЛАТА зелка

0
Киселата зелка е извор и на многу витамини и благотворно делува на организмот. Постојат најмалку пет причини зошто киселата зелка треба да биде вклучена...

Се опила на прослава од работа и завршила со двајца колеги: Кога утрото отишла...

0
Една предновогодишна забава, многу каење, еден недозволив потег и многу прашања. Полјакот Мина Кухарчик добро ќе ја памети новогодишната забава од работа. Деталите од таа...