АНТИЧКИ ПОЈАДОК: Уштипци со јогурт, на вашата трпеза за 30 минути...

0
Ништо не ги враќа спомените од детството како мирисот на бонбоните. За сите носталгичари, ви носиме рецепт за брза храна Лепчињата без масло се најдобриот...

ОВА Е НАЈЗДРАВИОТ ПОЈАДОК НА СВЕТОТ: Како од шега ги топи...

0
Пробајте и килограмите сами ќе паднат. Кога станува збор за пченкарното брашно, доволно е да се каже дека дури и бебињата можат да го јадат...

СИТЕ СЕ ЛУДИ ПО ДОМАТ ДИЕТАТА: Се губат 10 килограми за...

0
Оваа верзија на диетата со домати е погодна за губење на 10 кг. По петтиот ден, повторете ги првите два дена од менито. Диетата со...

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ОТКРИ ШТО ЈАДЕ ЗА ПОЈАДОК: Сите масовно ја споделуваат...

0
Елена Карлеуша отсекогаш изгледала како бомба, килограм вишок или недостаток не е ништо страшно, но решила да ја доведе својата фигура до совршенство, а...

Докторката откри како ослабела 40 килограми: „Ги сменив овие ТРИ навики,...

0
Докторот по интегративна медицина Џудин Хери објасни како успеала да го промени својот живот и да изгуби повеќе од 45 килограми во четири чекори. Слабеењето...

ЌЕ ЗАМИРИСА ЦЕЛА КУЌА: Торта со џем и кокосово брашно!

0
Овој десерт ќе го правите секој ден! Ќе го изедете - исчезнува за кратко време. РЕЦЕПТ: Компоненти: 500 гр брашно 250 гр шеќер 1 мала лажица...

ВОЕНА ДИЕТА: Може да ви помогне да изгубите и до пет...

0
Пробајте популарен метод за слабеење. Воената диета главно се користи за брзо слабеење. Од своето основање, далечната 2007 година, воената диета со години е спас...

ПРОЈА СО МЛАДО КРОМИДЧЕ И СИРЕЊЕ: Мека како пена, сочна и...

0
Проја секогаш беше првиот избор на нашите постари - главна замена за леб. Оброк како ниеден друг. Проја е омиленото јадење на повеќето луѓе, особено...

ЕВЕ КАКО ОСЛАБЕВ 20 КГ ЗА 9 МЕСЕЦИ: Ако сакате да...

0
Британи Меккрисал е 27-годишна девојка која ослабела 20 килограми преку посебен режим на исхрана и вежбање. Веќе ви пишувавме за најдебелиот Србин кој успеал да...

ЕВА КАКО ИЗГЛЕДА ЖЕНА КОЈА БЕШЕ НА ДИЕТА СО ЗЕЛКА: Сите...

0
Дознајте како оваа девојка од предмет за потсмев и големина 3xl стана непрепознатлива фигура и дури 5 броја помала! Лора Френхам претрпе навреди бидејќи на...

Последни објави

2 СИГНАЛИ ДЕКА КОЛБАСИТЕ СЕ СО ПОМИНАТ РОК: Не дозволувајте да ве ИЗЛАЖАТ во...

0
Како да препознаете расипан колбас? Побарајте ги овие два сигнали! Чајна, кулен… се меѓу најпопуларните производи од сувомеснато месо. Добрата страна е што тие имаат...

РАБОТАМ ВО ХОТЕЛ И ОВА СЕ РАБОТИ КОИ НИКОГАШ НЕ ТРЕБА ДА ГИ ПРАВИТЕ:...

0
Еден девојка откри корисни трикови за тоа што треба, а што не треба да правите во хотелските соби! Повеќето од нас хотелите ги поврзуваат со...

Се верува дека пченката помага ВО СМИРУВАЊЕ НА 4 заболувања: СВАРЕТЕ ЈА НА ОАЈ...

0
Ако сте купиле кочани слатка пченка, најдобро би било да ги излупете заедно со пченкарната свила, еве зошто Варена пченка е неверојатно здрава, но додека...

Фотографијата од породилиштето стана хит поради нејзиниот сопруг во позадина

0
Фотографијата која долго време е хит на социјалните мрежи е селфи на жена во породилиште. Пред неколку дена беше објавена од корисник на Инстаграм по...

ГРЕАНО ВИНО ЌЕ БИДЕ СОВРШЕНО СО ОДРЕДЕНИ ЗАЧИНИ: Тајната е во состојките кои му...

0
Ви носиме посебен рецепт за варено вино во кое ќе уживате за време на новогодишните и божиќните празници. Вареното вино е еден од омилените зимски...