дома автори мислења од admin

admin

5279 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Последни објави

ДОКТОР ПЕРИШИЌ ГИ ПРЕДУПРЕДУВА НА ОВАА ФАТАЛНА ГРЕШКА: Во врска со слепото црево, ВНИМАВАЈТЕ!

0
Со земање пробиотици во високи дози, што значи од 20 до 30 милијарди секој ден во една капсула Гастроентерологот д- р Воја Перишиќ открива дека...

СНИМКА ОД БУГАРИЈА ГО СТАПИСА БАЛКАНОТ: Покривка од град од 15 до 20 сантиметри,...

0
Покривка со висина од 15 до 20 сантиметри е формирана денеска во бугарскиот град Златоград на југот од земјата, е објавено на страницата Метео...

ДОКТОРОТ НЕНАДИЌ ИМА МАГИЧНА ФОРМУЛА ЗА СЛАБЕЕЊЕ И БОЛЕСТИ: Пијте го овој напиток секое...

0
Калциумот во контакт со мастите создава супстанца која е многу слична на сапунот, а човечкото тело не ја апсорбира во крвта, туку веднаш ја...

ПРЕД ДА ГО СТАВЕТЕ СУВОТО МЕСО ВО ГРАВ, ЗАДОЛЖИТЕЛНО НАПРАВТЕ 1 РАБОТА: Само така...

0
Гравот не може да се подготви без суво месо, а со еден едноставен трик ќе биде совршено мек. Познато е дека нашите домаќинки секогаш ставаат...

Овие 5 детски однесувања се предупредувачки знак: Родители, РЕАГИРАЈТЕ НАВРЕМЕ АКО НЕ САКАТЕ ВАШИТЕ...

0
Сите деца се склони кон кршење на правилата. Тие го тестираат светот на свој начин и се обидуваат да најдат граници кои не можат...