дома автори мислења од admin

admin

5980 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Последни објави

3 трикови за старомодна торта што се топи ВО УСТА: Традиционален рецепт за ВАНИЛИЦИ...

0
Ванилиците се омилена торта на многу генерации, а за да го добиете добро познатиот вкус, треба да ги знаете следните три работи. Името за оваа...

МЕРАК БАКЛАВА – СОВРШЕНИЕ НА ВКУСОТ

0
Рецепт Состојки 12-14 листови кора од баклава 200 гр мелени ореви 100 гр мелена плазма (или друг бисквит) 100 гр рендано чоколадо 3 лажици...

СТАРИ ГОТВАЧИ ЈА ОТКРИВААТ ТАЈНАТА: Додадете една состојка и ќе јадете ГРАВ КАКО ШТО...

0
Доколку барате храна која ќе ве наполни со енергија за цел ден, гравот е вистинската храна за вас! Содржи вистинска комбинација на јаглехидрати и...

Дедо (79) со години страдаше од страшна МИГРЕНА: Никогаш нема да погодите што го...

0
Колин Симен, 79-годишен пензионер од Велика Британија, пред неколку години стана интернет сензациј Тој всушност откри неверојатен трик за лекување мигрена, но не сме сигурни...

Новороденче го направи ОВА: Лекарите се запрепастија, никој не очекуваше дека е МОЖНО!(ВИДЕО)

0
Ова е најслаткото нешто што ќе го видите денес Новородените бебиња сè уште не се свесни за светот околу нив, но тие почнуваат да го...