Нема мислења за прикажување

Последни објави

Закопајте ја оваа НАМИРНИЦА на дното од саксијата и гледајте што се случува: За...

0
Пробајте го овој трик, вашите зелени миленичиња ќе ви се заблагодарат. Секоја пролет, пред да засадите растенија и цвеќиња, важно е да се осигурате дека...

ГРАЃАНИ, ВНИМАВАЈТЕ! Метеоролозите предупредуваат – времето е МНОГУ ОПАСНО, цела МАКЕДОНИЈА денеска ќе гори

0
Поради високите температури во цела Македонија е на сила црвен метео аларм што значи дека времето е многу опасно. Републичкиот хидрометеоролошки завод...

ВЕРА МАТОВИЌ ЗА БОРБАТА ПРОТИВ БОЛЕСТА: Докторот ми кажа дека можеби никогаш повеќе нема...

0
Вера Матовиќ откри дека има сериозен здравствен проблем, кој можеше да ја чини кариера - Сите мислат дека на пејачите им е лесно и сите...

ДЕНЕС Е ВТОР ДЕН ВЕЛИГДЕН: За здравје, среќа и напредок, ЗАДОЛЖИТЕЛНО почитувајте го овој...

0
Во Велигденски понеделник продолжуваат гозбите на кои гости се роднините, кумовите, соседите и пријателите. Православните верници го слават денеска, Велигден понеделник,...

Марко од Кавадарци Со болки во стомак и вкочанетост, отоци по прстите, крвави и...

0
Едногодишниот Марко од Кавадарци се бори против ретка болест - се бара донатор, но се чека и лек заглавен на тендер ...